1) Väčšie a tmavšie slová sa častejšie vyskytujú v aktuálnych správach.
2) Ak postojíte kurzorom myši nad slovom z Mráčika, zobrazia sa titulky článkov obsahujúce dané slovo.

Šport - vybrané články

Suverénna Cibulková. Španielku sfúkla bez problémov v dvoch setoch

Slovenská tenistka Dominika Cibulková nasadená ako šiesta zvíťazila suverénne 6:2, 6:1 nad Španielkou Larou Arruabarrenovou-Vecinovou. [ Čítaj celý článok ]

Hamšíkov gól nepomohol Neapolu k druhému miestu, AS Rím mal na mále

Futbalisti Neapola zvíťazili v Janove nad Sampdoriou 4:2 v nedeľňajšom stretnutí záverečného 38. kola talianskej Serie A. [ Čítaj celý článok ]

Venus odštartovala svoj 20. turnaj na Roland Garros. Jednotka pavúka vypadla

Americká tenistka Venus Williamsová pri svojom jubilejnom 20. štarte na parížskom antukovom grandslamovom turnaji Roland Garros zvládla 1. kolo dvojhry žien. [ Čítaj celý článok ]

Klub so slávnou minulosťou sa vracia. Košice vyhrali 2. ligu a idú medzi elitu

Futbalisti VSS Košice zvíťazili nad hráčmi Serede 2:1 v stretnutí 11. kola nadstavbovej časti druhej najvyššej futbalovej súťaže a v nasledujúcom ročníku sa predstavia vo Fortuna lige. [ Čítaj celý článok ]

Pri oslavách titulu aj bengálske ohne, Vavro posadil na zem celé námestie

Futbalisti úradujúceho slovenského majstra MŠK Žilina sa v sobotňajšej podvečernej derniére sezóny rozlúčili na ihrisku pod Dubňom tak, ako sa na šampióna patrí. [ Čítaj celý článok ]
sport.sme.sk (Futbal - Francúzsko) - 28. máj 2017

Futbalisti Troyes postúpili do Ligue 1, v baráži uspeli proti Lorientu

Tretí tím Ligue 2 si v baráži poradil s osemnástym mužstvom Ligue 1.

Mladý český futbalista mal vážnu nehodu, mal byť pod vplyvom alkoholu

Hráč Sparty Praha patrí medzi hráčov, ktorí majú ísť na majstrovstvá Európy do 21 rokov. [ Čítaj celý článok ]
ATLAS šport - 0. 0000

Futbal: Juventus položil na lopatky najdrahšie mužstvo sveta

Miliónová jedenástka španielskeho futbalového klubu Real Madrid inkasovala prvú prehru so svojou novou superhviezdou Cristianom Ronaldom z Portugalska. V semifinále medzinárodného letného ... [ Čítaj celý článok ]

Futbal: Arsenalu Londýn podľa Tourého chýbajú lídri

Bývalý hráč anglického futbalového klubu Arsenal Londýn Kolo Touré vyhlásil, že "kanonieri" ak chcú pomýšľať na ďalšie úspechy, musia do svojich radov získať silné osobnosti. ... [ Čítaj celý článok ]

Motorizmus: Hirvonen vyhral Rely Fínska, Räikkönen havaroval

Deviate podujatie seriálu majstrovstiev sveta v rely sa v nedeľu vo fínskom Jyväskylä skončilo prvým domácim triumfom Mikka Hirvonena, ktorý si na svojom Forde Focus vybojoval už tretie ... [ Čítaj celý článok ]

Plávanie-MS: Higlovej najbláznivejší výkon z Ríma

Zrejme najväčšie prekvapenie práve vrcholiacich majstrovstiev sveta v plávaní v Ríme má meno Nadja Higlová. Dvadsaťdvaročná rodáčka zo srbského Pančeva sa stala šokujúco svetovou ... [ Čítaj celý článok ]

Tenis: Mertiňák zaknihoval v Umagu víťazný deblový hetrik

Slovenský tenista Michal Mertiňák zaknihoval na antukovom turnaji ATP v chorvátskom Umagu (dotácia 450.000 eur) víťazný hetrik. Vo finále štvorhry si spoločne s Čechom Františkom ... [ Čítaj celý článok ]