1) Väčšie a tmavšie slová sa častejšie vyskytujú v aktuálnych správach.
2) Ak postojíte kurzorom myši nad slovom z Mráčika, zobrazia sa titulky článkov obsahujúce dané slovo.

Šport - vybrané články

Skvelá Sjöströmová má zlato i svetový rekord

Prvú zlatú medailu 17. majstrovstiev sveta v plávaní v dlhom bazéne v Budapešti získal Číňan s dopingovou minulosťou Sun Jang. [ Čítaj celý článok ]

Lobotka debutoval v drese Celty Vigo, získal Trofej Isidra Silveiru

Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka má za sebou premiérový štart v drese španielskeho klubu Celta Vigo, hneď sa aj tešil zo zisku trofeje. [ Čítaj celý článok ]
sport.sme.sk (Tenis) - 23. júl 2017

Isner v Newporte potvrdil pozíciu jednotky a získal svoj jedenásty titul

Američan zdolal vo finále Austrálčana Matthewa Ebdena.
Čítaj celý článok ]
sport.sme.sk (Atletika) - 23. júl 2017

Mladé Slovenky skončili vo finále posledné, ale zabehli národný rekord

Slovenky obsadili v štafete na 4x 400 metrov na ME juniorov v atletike ôsme miesto. [ Čítaj celý článok ]

Na turnaji vyradil aj Martina. Rubľov napokon získal v Umagu titul

Mladý Rus vo finále zdolal Taliana Paola Lorenziho. [ Čítaj celý článok ]
sport.sme.sk (Hokej - Slovensko) - 23. júl 2017

Poprad získal posilu zo zámoria, prišiel obranca McDowell

Dvadsaťštyriročný zadák pôsobil uplynulé tri sezóny v univerzitnej lige CIS. [ Čítaj celý článok ]
sport.sme.sk (Cyklistika) - 23. júl 2017

Vyhral, hoci nepredviedol nič navyše. Froome ukázal, že aj on je len človek

Chris Froome pridal štvrtý titul z Tour de France. Tento rok však vyhral najtesnejším rozdielom. [ Čítaj celý článok ]
ATLAS šport - 0. 0000

Futbal: Juventus položil na lopatky najdrahšie mužstvo sveta

Miliónová jedenástka španielskeho futbalového klubu Real Madrid inkasovala prvú prehru so svojou novou superhviezdou Cristianom Ronaldom z Portugalska. V semifinále medzinárodného letného ... [ Čítaj celý článok ]

Tenis: Mertiňák zaknihoval v Umagu víťazný deblový hetrik

Slovenský tenista Michal Mertiňák zaknihoval na antukovom turnaji ATP v chorvátskom Umagu (dotácia 450.000 eur) víťazný hetrik. Vo finále štvorhry si spoločne s Čechom Františkom ... [ Čítaj celý článok ]

Tenis: Polášek s Levinským neobhájili titul v Gstaade

Slovenský tenista Filip Polášek s Čechom Jaroslavom Levinským neobhájili titul na antukovom turnaji ATP v Gstaade (dotácia 450.000 eur). Vo finále prehrali ako nasadené jednotky s domácim ... [ Čítaj celý článok ]